VYBERTE SI S NAMI SPRÁVNY NOTEBOOK

Chcete si už konečne sami vybrať správny notebook? S výberom vám pomôžeme a jednoducho vás prevedieme krok za krokom od základných vlastností, cez hlavné parametre, až po lúštenie inzerátu na internetovom obchode alebo v letáku. V každej časti navyše nájdete upozornenie, na čo si dať pozor, a jasné odporúčanie s výberom. Ak si ani potom nebudete vedieť rady, využite našu poradňu, kde vám otázky zodpovedia odborníci.

Notebooky Thinkbook sú výkonné a cenovo dostupné modely určené pre malé a stredné podniky, ktoré poskytujú vysokú flexibilitu a spoľahlivosť.

Zvýšená odolnosť

Zariadenia radu Lenovo Thinkbook sú testované na náročné pracovné nasadenie. Zvládnu tak prácu v náročnom prostredí a nevadí im ani náhodné poliatie vodou.

Dlhá výdrž batérie

Na celodennú prácu sú notebooky Lenovo V vybavené veľkou batériou s dlhou výdržou. Vďaka technológii Rapid Charge tiež podporujú rýchle nabíjanie - z 0 na 80% len za jednu hodinu.

Dôraz na bezpečnosť

Notebooky radu Lenovo Thinkbook sú vybavené šifrovacím čipom TPM na ochranu citlivých dát, čítačkou odtlačkov prstov na zabránenie zneužitia zariadenia cudzou osobou a fyzickým krytom webkamery.

Moderný vzhľad

Zásluhou moderných materiálov, ako je hliník, sú notebooky ThinkBook ľahké, tenké a ponúkajú originálny štýlový vzhľad. V kombinácii s tenkými rámčekmi tak notebooky Thinkbook vyzerajú dokonale.

Odolné a spoľahlivé notebooky s dôrazom na vysoké zabezpečenie a ikonický červený trackpoint uprostred kvalitnej ostrovčekovej klávesnice - tým príbeh notebookov ThinkPad ale len začína.

Neuveriteľná spoľahlivosť

Prémiové pracovné notebooky ThinkPad sú testované podľa armádnych noriem Mil-spec a zaručujú tak maximálnu spoľahlivosť v každej situácii.

Vysoká odolnosť

Za dlhú životnosť zariadenia ThinkPad ručí ich konštrukcia tvorená len tými najodolnejšími zliatinami uhlíka, horčíka, alebo hliníka.

Dôraz na zabezpečenie

Notebooky ThinkPad uchovajú dáta v bezpečí - sú vybavené šifrovacími čipy TPM, čítačkami odtlačkov prstov a voliteľne aj IR kamerami s rozpoznávaním tváre.

Dlhá výdrž batérie

Notebooky ThinkPad sú vybavené technológiou na rýchle nabíjanie a batériou s veľkou kapacitou, alebo dvoma integrovanými batériami s celodennou výdržou.

Rady notebookov IdeaPad

Rada ThinkPad P

Mobilná pracovná stanica s extrémnym výkonom a vysokou spoľahlivosťou a odolnosťou.

Zobraziť notebooky radu ThinkPad P

Rada ThinkPad L

Odolné a funkčné firemné notebooky, ktoré sú cenovo dostupné.

Zobraziť notebooky radu ThinkPad L

Rada ThinkPad T

Prémiové notebooky s praktickými funkciami, vysokým výkonom a odolnosťou.

Zobraziť notebooky radu ThinkPad T

Rada ThinkPad E

Charakteristický dizajn, nízka cena a nástroje pre správu menších firiem.

Zobraziť notebooky radu ThinkPad E

Rada ThinkPad X

Ultraľahká zariadenia s dlhou výdržou batérie a vysokou mobilitou.

Zobraziť notebooky radu ThinkPad X

Rada ThinkPad A

Výkonné pracovné notebooky s vysokou odolnosťou a dokonalým zabezpečením.

Zobraziť notebooky radu ThinkPad A

Herné notebooky s moderným dizajnom, podsvietenou klávesnicou, duálnym chladením a dôrazom na použitie výkonných procesorov a grafík.

Vylepšené chladenie

Prepracované tiché chladenie má dva samostatné okruhy, ktoré zaručia nižšie teploty a ničím nerušené hranie hier. Nízke teploty navyše predlžujú životnosť zariadenia.

Dokonalý zvuk

Len tie najlepšie reproduktory od spoločnosti Harman, alebo JBL s pohlcujúcim zvukovým podaním, ktoré sprostredkúvajú intenzívnejší herný zážitok.

Kvalitný displej

Kvalitné displeje s obnovovacou frekvenciou až 144 Hz ponúkajú plynulý obraz s vysokým jasom a uľahčujú čitateľnosť aj na priamom svetle.

Výkonný procesor a grafika

Notebooky Legion disponujú najnovšími procesormi a grafickými kartami, keďže vysoký výkon je polovicou cesty k úspechu.

Prémiové notebooky s prepracovaným dizajnom, najnovšími technológiami a kvalitnými materiálmi, ktoré zaistia dlhú životnosť.

Prémiový design

Rad zariadení Lenovo Yoga ponúka len to najlepšie, na čele so skvelým dizajnom a konštrukciou, ktorá je vždy premyslená do najmenšieho detailu.

Špičkové materiály

Tieto notebooky sú vyrobené z dvakrát lešteného hliníka a ďalších kvalitných materiálov, ktoré zaisťujú dlhú životnosť zariadenia a nízke opotrebenie.

Dokonalý obraz

Vďaka až 4K rozlíšeniu a technológii Dolby Vision prinášajú displeje notebookov Yoga brilantné podanie farieb a obraz, ktorému neodoláte.

Pohlcujúci zvuk

Kvalitné reproduktory spolu s technológiou Dolby vás doslova pohltia. Pozdvihnite každý multimediálny zážitok na úplne novú úroveň.

Rady notebookov Yoga

icon

Tenké a ľahké prevedenie

Notebooky Yoga S sú neuveriteľne tenké a ľahké, ale napriek tomu vysoko výkonné. Prinášajú inovovaný systém chladenia, ktorý dovolil vytvoriť tenší a ľahší šasi.

Zobraziť notebooky radu
Yoga S
icon

Konvertibilná konštrukcia/h3>

Modely radu Yoga C umožňujú otočenie displeja o 360 °, takže ho v okamihu premeníte v tablet. Vďaka podpore dotykového pera na ne môžete ľahko písať a kresliť si.

Zobraziť notebooky radu
Yoga C

icon

Duálny displej

Nová generácia zariadení Yoga Book je vybavená dvoma displejmi - jemným IPS a sekundárnym s technológiou e-ink, ktorý slúži aj ako klávesnica.

Zobraziť notebooky radu
Yoga Book

Notebooky radu IdeaPad poskytujú skvelý pomer ceny a výkonu. Sú dostupné v širokej škále konfigurácií a farebných vyhotovení.

Štýlový dizajn

IdeaPad, to sú elegantné notebooky so štýlovým vzhľadom, ktoré sú dostupné v rôznych farebných variantoch, z ktorých si vyberie každý.

Základné i herné

Na prácu, zábavu, do školy, ale aj na hranie hier - notebooky IdeaPad prichádzajú v množstve rôznych konfigurácií, aby splnili najrôznejšie požiadavky.

Kvalitné reproduktory

Zariadenia IdeaPad sú vybavené tými najlepšími reproduktormi vo svojej triede. Poskytujú tak dychberúci zvukový výstup.

Jasná obrazovka

Štýlové notebooky IdeaPad majú jasné obrazovky s jemným rozlíšením, ktoré zabezpečujú pohodlné a ničím nerušené sledovanie filmov a videí.

Rady notebookov IdeaPad

icon

Rad IdeaPad D (detachable)

To najlepšie z oboch svetov. Notebooky IdeaPad radu D sa vďaka oddeliteľnej klávesnici v okamihu premenia na tablet.

Zobraziť notebooky radu IdeaPad D
icon

Rad IdeaPad C (convertible)

Tenké a ľahké notebooky s dotykovým displejom, ktorý možno otočiť o 360°, vďaka čomu ich možno používať ako notebook aj tablet.

Zobraziť notebooky radu IdeaPad S
icon

Rad IdeaPad S (slim)

Tenké notebooky radu IdeaPad S si obľúbite a vďaka nízkej hmotnosti ich môžete vziať kamkoľvek.

Zobraziť notebooky radu IdeaPad S

AKO ĎALEJ?

Držíte v ruke leták z vášho elektra a neviete, čo presne jednotlivé údaje znamenajú? V časti „Lúštime inzerát“ vám ho pomôžeme rozlúštiť.