Formulár:

?
Logo

Nahrať účtenku:

Odoslaním formulára súhlasíte s pravidlami promo akcie a ochranou osobných údajov.
Prajeme veľa šťastia!.


Notebooky Legion zaručujú hranie bez kompromisov. Vychutnajte si plynulé hranie bez sekania. Notebooky Lenovo radu Legion sú vybavené prvotriednym hardvérom na čele s výkonnými procesormi a grafickými kartami až NVIDIA® RTX. Displeje s obnovovacou frekvenciou až 240 Hz a odozvou menšou než 1 milisekunda sa postarajú o plynulý obraz bez trhania obrazu v tej najvyššej kvalite. A očarujúci dizajnu spolu s voliteľným RGB podsvietením si obľúbite.

image

Grafické karty NVIDIA® GeForce® prinášajú mnoho fascinujúcich funkcií, ako je napríklad NVIDIA® Ansel - nástroj s ktorým môžete v ľubovoľnom okamihu zastaviť hru, nastaviť kameru do správneho uhla a vychutnať si krásnu scenériu hry či užiť si všetky bojové detaily. S funkciou Ansel a hrou Kingdom Come: Deliverance tak zažijete ešte viac zábavy.

K dispozícii je aj program GeForce Experience, ktorý umožní nahrávanie a zdieľanie videí, screenshotov a livestreamov s priateľmi. Navyše Vám pomôže udržiavať ovládače aktuálne a optimalizuje nastavenie hier s cieľom maximalizovať výkon.

image